عرضه ضدعفوني‌کننده نانو براي دام و طيور


يک شرکت‌فعال در حوزه توليد مواد مورد استفاده در صنعت دام و طيور، اقدام به عرضه ضدعفوني‌کننده‌هاي نانو براي استفاده در بخش دام و طيور کرده است.


يک شرکت دانش بنيان ايراني با استفاده از فناوري‌نانو، ضدعفوني کننده سطوح محوطه نگهداري دام و طيور توليد و به بازار عرضه کرده است. اين شرکت محلول‌هاي ضدعفوني خود را با نام‌هاي تجاري نانونيپ WD، نانونيپ LD و نانونيپ HD توليد مي‌کند.


ضد عفوني‌کننده بسيار قوي اين شرکت (نانونيپ HD) به واسطه داشتن ميزان بسيار بالاي نانو ذرات نقره توانايي از بين بردن ميکروارگانيسم‌هاي مختلف را دارد. به ادعاي توليدکننده اين محصول، ضدعفوني‌کننده نانونيپ HD قادر است ميکروارگانيسم‌هايي را که ضد عفوني کننده‌هاي رايج قادر به از بين بردن آن نيستند را از بين ببرد. اين محصول در مناطقي که از لحاظ آلودگي در شرايط بسيار حاد قرار دارند و عاري بودن از هر نوع آلودگي ميکروبي بسيار براي آنها حائز اهميت است، قابل استفاده بوده و مي‌توان آن را حتي در بيمارستان‌ها، اتاق عمل، مزارع پرورش دام و طيور و کشتارگاه‌ها استفاده کرد.


اين محصول با غلظت 0.5 درصد به ميزان 100 سي سي به ازاي هر متر مربع از سطح اسپري مي‌شود. همچنين به منظور کاهش بار آلودگي هوا در مزارع پرورش طيور، يک ليتر از محلول رقيق سازي شده 0?5 درصد اين محصول در 100 متر مکعب از فضا اسپري مي‌شود. به منظور تسهيل در اجرا مي‌توان از سيستم‌هاي مه پاش نيز استفاده نمود.


کارايي اين محصول


ضد عفوني کننده عمومي (نانونيپ LD) به منظور ضد عفوني کردن سطوح، وسايل، تجهيزات، بستر و پوشال، محوطه، کاميون‌ها، حوضچه‌هاي ورودي و غيره و در مناطقي که بار ميکروبي بالايي ندارند با غلظت 1 درصد (1 ليتر در 99 ليتر آب) و در صورت آلودگي شديد با غلظت 2 درصد (2 ليتر در 98 ليتر آب) مورد استفاده قرار مي‌گيرد. نانونيپ WD مي‌تواند به واسطه داشتن اثر کاتاليزوري اقدام به از بين بردن زيست‌فيلم‌ها از محيط کند.


اين شرکت در راستاي ارائه خدمات تخصصي و مشاوره در زمينه فناوري نانو با اعتقاد به اهميت تحقيقات و وم توسعه اقدام به راه‌اندازي بخش تحقيق و توسعه (R&D) کرده است.


همچنين اين شرکت با توليد نانو ذرات نقره با برند تجاري نانونيپ فعاليت خود را گسترش داده و به طور مستمر در عرصه صنعت نانو کشور و همچنين حوزه بهداشت با بهره گيري از کارشناسان مختلفي در زمينه دامپزشکي، کشاورزي، پزشکي، داروسازي، شيمي، ميکروبيولوژي، نساجي و غيره در شرکت و همچنين همکاري و مشاوره اساتيد برجسته دانشگاه‌ها و مراکز معتبر علمي همواره تلاش نموده با ارائه محصولات جديد و با کيفيت و همچنين با قابليت‌هاي متفاوت، در جهت توسعه فناوري‌نانو گام بردارد.


منبع: www.farsnews.ir


مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

عکس آقای خامنه ای

آخرین جستجو ها

لوح تقدير آموزش حسابداري برگ بهاري Becky Kenneth xswdfgty narmafzarA بيوگرافي بازيگران هموار کنکور Jenny